Your search results

( Prodáno ) Prodej světlého bytu 2+kk s terasou a vlastní zahradou a komorou Vestec, Praha – západ

Rozloha bytu včetně terasy a komory : 51,25 m2

Rozloha zahrady 51 m2

Výše kupní ceny: 5.900.000,- Kč

Nabízím k prodeji velmi dobře řešený světlý byt 2+kk s terasou o celkové rozloze 51,25 m2 ze které je vstup přímo do vlastní zahrady 51 m2.  Zahrada náleží pouze k této bytové jednotce. Vlastnictví zahrady do které je vstup přímo z obývacího pokoje je velkou výhodou v mnoha směrech. Je velmi příjemné odpočívat na zahradě, relaxovat a trávit tak více času v přírodě.

Byt se nachází v přízemí jednopatrového zděného bytového domu po rekonstrukci v ulici Javorová v obci Vestec, Praha – západ. Dům je zateplen. Nová okna s bezpečnostní fólií.

Dominantou bytu je obývací pokoj 18,77 m2, který je otevřený do zahrady a nabízí úžasný pohled přímo do zeleně. Orientován jihovýchodně. Vstup je dvoukřídlými dveřmi na terasu, 5,5 m2, která je umístěna na zahradě 50 m2. Jsou zde vzrostlé stromy. Kuchyňský kout 4,71 m2 je vybaven novou kuchyňskou linkou s vestavnou varnou plynovou deskou a vestavnou elektrickou troubou. Dále je zde digestoř a lednice s mrazákem.

Ložnice, která má okna a výhled rovněž do zahrady má rozlohu 9,75 m2. Byt má prostornou předsíň, 6,98 m2.

Koupelna, 4,72 m2 je se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Je vybavena koupelnovým nábytkem se zrcadlem s osvětlením a pračkou.

K bytu náleží praktická komora 0,82 m2, která je umístěna u vstupu do bytu.

Byt se prodává částečně zařízený, po dohodě možnost vyklizení některých částí nábytku. Domácí telefon a vysokorychlostní internet k dispozici. V domě je uzamykatelná společná sušárna a kolárna.

Obec Vestec se nachází v okrese Praha-západ, kraj Středočeský, zhruba 13 km jihovýchodně od centra hlavního města Prahy.

Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 16 min Bus stanice metra C, Kačerov, Budějovická nebo  Opatov. Veškerá občanská vybavenost v místě, pošta, bankomat, lékárna, různé obchody, restaurace atd.

Pohodlné parkování před domem.

V blízkosti se nachází Kunratický les, možnost sportovního a rekreačního vyžití.

Compare Listings