Your search results

Prodej světlého, velmi dobře řešeného bytu bytu 2 + 1 s šatnou, lodžií a sklepem ul. Malinová, Praha 10 – Záběhlice, Zahradní město

Rozloha bytu je 59,7 m2, lodžie 4,9 m2, sklep 4,1 m2

Rozloha celkem: 68,7 m2

Kupní cena: 6 460 000 Kč.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji velmi dobře řešený světlý byt 2+1 s šatnou, prostornou lodžií a sklepem o celkové rozloze 68,7 m2.

Rozloha bytu je 59,7 m2, lodžie 4,9 m2, sklep 4,1 m2.

Byt se nachází v prvním patře třípatrového bytového domu po rekonstrukci v ulici Malinová, Praha 10 – Záběhlice, Zahradní město. Dům je zateplen. Nová okna, nové rozvody a vstupní dveře.

Dominantou bytu je světlý obývací pokoj 19,4m2, který je na jižní stranu. Je zde se vstup na lodžii, která nabízí úžasný pohled do parku na vzrostlé stromy a okrasné keře. Možnost relaxačního vyžití.

Samostatná ložnice 15,3 m2, má rovněž výhled do zeleně a je orientována na sever.

Samostatná kuchyně s oknem, která je orientována na sever, má rozlohu 10,7 m2.

Do bytu je vstup přes prostornou předsíň, 7,8 m2 ze které jsou vstupy do všech místností.

Praktická šatna, do které je vstup dvoukřídlými dveřmi má rozlohu 3,1 m2.

Koupelna je samostatná s umyvadlem a vanou, 2,6 m2 je zde průhledné okno.

Toaleta je oddělená.

K bytu náleží sklep, 4,1 m2, který je umístěn v suterénu domu.

Byt se prodává v původním, zachovalém stavu buď k bydlení nebo k rekonstrukci. V obývacím pokoji a v ložnici jsou dřevěné parkety.

Pohodlné parkování před domem.

Veškerá občanská vybavenost v místě – nákupní centrum, různé obchody, základní škola, školky, tenisové kurty, banka, pošta, zdravotní středisko. Park Malinová – Chrpová, kde je možnost sportovního vyžití.

Výborná dopravní dostupnost v docházkové vzdálenosti od domu je zastávka BUS, 5 min stanice metra A, Skalka. Pohodlné napojení na Jižní spojku a Pražský okruh.

Compare Listings