Your search results

Prodej nadstandardního, světlého bytu 3+kk s 5 balkony, GS a sklepem, Heinemannova ulice, Praha 6 – Dejvice

Celková rozloha bytu: 85,81 m² +  5 balkonů 3,50 m², 3,50 m²,  4,53 m², 3,50 m², 3,50 m²  +  sklep 2,77 m² +  celková rozloha 107,11 m² + GS 12,88 m²

Cena: 15 790 000,- Kč + + garážové stání o rozloze 12,88 m2 přímo v domě. Informace o ceně u RK.

Nabízím k prodeji nadstandardně navržený, vzdušný, světlý byt o dispozici 3+kk s pěti balkony o celkové rozloze 107,11 m² v ulici Heinemannova, Praha 6, Dejvice – Podbaba. V rezidenční čtvrti Rezidence Podbaba. Byt disponuje dvěma koupelnami a má dvě toalety s bidetem. K bytu náleží jedno garážové stání 12,88 m² a sklep s vestavěnými policemi o rozloze 2,77 m² s bezpečnostními dveřmi v -1.NP domu. Byt se nachází ve 3. NP (z 5 NP) novostavby s výtahem.

Rozsáhlá jednotná, designová rekonstrukce v roce 2019. Interiér v jednotném stylu doplňuje dřevěná dubová italská podlaha v celém bytě. Velká dřevěná eurookna a italské interiérové dveře a tapety, obklady v koupelnách a v kuchyňské části. Byt je vybaven dvěma klimatizačními jednotkami.

Dominantou bytu je obývací pokoj s kuchyňskou částí 36,79 m², který je orientován na východ. Je zde vstup na tři balkony, 3,50 m², 4,53 m², 3,50 m², které nabízí výhledy na vzrostlé stromy a hezké okolí. Jsou zde dvě vestavné prosklené skříně.  V jídelní zóně vestavěná designová rohová lavice a dřevěný jídelní stůl. Designová kuchyňská část, navržená architektem je prosklená. Je vybavena kuchyňskou linkou, vestavnou myčkou, lednicí s mrazákem, pračkou, sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou a digestoří.

Vstup do bytu je přes prostornou předsíň, 8,18 m². Výška stropu je 2,49 m.

Byt má 2 neprůchozí pokoje.

Hlavní ložnice, 17,48 m²,  je vybavena praktickou dvoudílnou vestavěnou skříní je zde vstup na balkon 3,50 m², nabízí  výhled do udržovaného parku s okrasnými stromy.

Druhá ložnice, 13,95 m², je v současné době využívána jako pracovna. Je vybavena vestavěnou knihovnou a skříněmi. Je zde vstup na balkon 3,50 m² nabízí  rovněž výhled do udržovaného parku s okrasnými stromy.

První koupelna, 5,07 m², je s vířivou vanou pro dvě osoby. Vestavěné umyvadlo, dále jsou zde  dvě zrcadla a vestavný koupelnový nábytek na míru. Toaleta s bidetem.

Druhá koupelna, 2,64 m², je se sprchovým koutem, vestavěným umyvadlem a toaletou s bidetem. Jsou zde vestavěné police.

Byt má praktickou šatnu/komoru, 1,70 m² s vestavnými policemi, do které je vstup z předsíně.

Byt se prodává částečně zařízený. Budou ponechány vestavěné prvky, kvalitní záclony a závěsy na míru. Domácí telefon a vysokorychlostní internet k dispozici. V domě je uzamykatelná společná sušárna a kolárna.

V místě a blízkém okolí je velmi dobrá atmosféra, najdete zde různé obchody, kavárny a restaurace. Dále je zde MŠ,ZŠ,VŠ, pošta, bankomat, lékárna, V blízkém okolí se nachází oblíbené parky jako je Hanspaulka nebo Šárka se širokými možnostmi sportovního, rekreačního a kulturního vyžití. Dále je v blízkosti i velmi oblíbený park Stromovka, který je jeden z nejkrásnějších městských parků v Evropě.

Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 2 min tram stanice metra A, Dejvická nebo stanice metra C, Nádraží Holešovice nebo až přímo až do centra. Tram městská část Libeň a Florenc.

Compare Listings