Your search results

Prodej světlého, vzdušného bytu 3+kk s 5 balkony, parkovacím stáním a sklepem, Heinemannova ulice, Praha 6 – Dejvice

Celková rozloha bytu: 85,81 m² +  5 balkonů 3,50 m², 3,50 m²,  4,53 m², 3,50 m², 3,50 m²  +  sklep 2,77 m² +  celková rozloha 107,11 m² + GS 12,88 m²

Cena: 12 900 000,- Kč   Plus parkovací stání přímo v domě o rozloze 12,88 m2  ve výši 800.000,- Kč

Možné koupit byt bez parkovacího stání.

Ve výhradním zastoupení majitele, nabízím k prodeji nadstandardně navržený, vzdušný, světlý byt o dispozici 3+kk s pěti balkony o celkové rozloze 107 m² ve vyhledávané, rezidenční čtvrti Podbaba v ulici Heinemannova, Praha 6, Dejvice. Byt disponuje dvěma koupelnami a dvěma toaletami. K bytu náleží jednoho garážového stání 12,88 m² a sklep s vestavěnými policemi o rozloze 2,77 m² v -1.NP domu.
Byt se nachází ve 3. NP (z 5 NP) novostavby s výtahem.

Rekonstrukce v roce 2019. Interiér v jednotném stylu včetně podlahy v celém bytě. Velká dřevěná eurookna a interiérové dveře. Byt je vybaven dvěma vlastními klimatizačními jednotkami.

Dominantou bytu je provzdušněný obývací pokoj s kuchyňskou částí 36,79 m², který je orientován na východ. Je zde vstup na tři balkony francouzskými okny, které dodávají prostoru dostatek světla po celý den. Rozloha balkonů je 3,50 m², 4,53 m², 3,50 m², které nabízí výhledy na vzrostlé stromy a hezké okolí. Jsou zde dvě vestavné prosklené skříně. Kuchyňská část, navržená architektem je prosklená z praktických důvodů, zamezení výparů z vaření. Je vybavena kuchyňskou linkou, vestavnou myčkou, lednicí s mrazákem, pračkou, sklokeramickou deskou, horkovzdušnou troubou a digestoří.

Vstup do bytu je přes prostornou předsíň, 8,18 m². Výška stropu je 2,49 m.

Byt má 2 neprůchozí pokoje.

Hlavní ložnice s francouzským oknem, 17,48 m² je vybavena praktickou dvoudílnou vestavěnou skříní je zde vstup na balkon 3,50 m².

Druhá ložnice také z francouzským oknem, 13,95 m², je v současné době využívána jako pracovna. Je vybavena vestavěnou knihovnou a skříněmi. Je zde vstup na balkon 3,50 m².

První koupelna, 5,07 m², je s vířivou vanou pro dvě osoby. Vestavěné umyvadlo, dále jsou zde dvě zrcadla a vestavný koupelnový nábytek na míru. Toaleta s bidetem.

Druhá koupelna, 2,64 m², je se sprchovým koutem, vestavěným umyvadlem a toaletou s bidetem. Jsou zde vestavěné police.

Byt má praktickou šatnu/komoru, 1,70 m² s vestavnými policemi, do které je vstup z předsíně.

Byt se prodává částečně zařízený. Budou ponechány vestavěné prvky, kvalitní záclony a závěsy na míru. Domácí telefon a vysokorychlostní internet k dispozici. V domě je uzamykatelná společná sušárna a kolárna.

V místě a blízkém okolí je velmi dobrá atmosféra, najdete zde různé obchody, kavárny a restaurace. Dále je zde MŠ,ZŠ,VŠ, pošta, bankomat, lékárna, V blízkém okolí se nachází oblíbené parky jako je Hanspaulka nebo Šárka se širokými možnostmi sportovního, rekreačního a kulturního vyžití. Dále je v blízkosti i velmi oblíbený park Stromovka, který je jeden z nejkrásnějších městských parků v Evropě.

Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 2 min tram stanice metra A, Dejvická nebo stanice metra C, Nádraží Holešovice nebo až přímo až do centra.

Compare Listings