Your search results

Prodej světlého bytu po rekonstrukci 2021 dispozice 3+kk s terasou, sklepem a parkovacím stáním ve vnitrobloku, obec Hostivice, ul. Za Zahradami, Praha – západ

Celková rozloha bytu 69,10 m² + zděný sklep 3,85 m²

Celkem : 76,5 m² + jedno parkovací stání 13 m²

Kupní cena: 8 290 000,- Kč

Nabízím k prodeji světlý byt 3+kk s terasou, se zděným sklepem 3,85 o celkové rozloze 76,5 m² v ulici Za Zahradami, v obci Hostivice, Praha – západ. Nachází ve 3. NP (ze 4 NP) cihlového domu. K bytu náleží parkovací stání 13 m² umístěné ve vnitrobloku domu.

Byt je po rekonstrukci v roce 2021. kdy z bytu 2+1 nově přebudován na 3+kk. Dále je zde nová podlaha, elektřina, hl. rozvaděč, nové zásuvky, nový plynový kotel Protherm, vyvložkovaný komín, vyštukované omítky, kuchyňská linka.

Dominantou bytu je světlý obývací pokoj s kuchyňskou částí 26 m², který je orientován jihozápadně. Je zde vstup na terasu, 7,4 m² s výhledem do zahrady se vzrostlými stromy. Kuchyňská část je vybavena kuchyňskou linkou s vestavnou myčkou, sklokeramickou deskou, el. troubou a digestoří. Samostatný pracovní ostrůvek.

Vstup je přes prostornou předsíň, 6,87 m², kde je umístěna praktická vestavná skříň se zrcadlem.

Byt má neprůchozí pokoje. Hlavní ložnice, 16,88 m², je orientována jihozápadně a je vybavena, praktickou vestavnou šatnou 2,25 m².

Druhá ložnice, 10,34 m², je orientována na východ.

Koupelna, 3,76 m², je s vanou a umyvadlem. Dále je zde zrcadlo s osvětlením.

Samostatná toaleta, 1,4 m².

Byt se prodává částečně zařízený, po dohodě možnost ponechání některých dalších částí nábytku. Domácí telefon a vysokorychlostní internet k dispozici. Byt má vlastní plynové topení.  V domě je uzamykatelná společná sušárna a kolárna.  Veškerá občanská vybavenost v místě, MŠ, ZŠ, pošta, bankomat, lékárna, různé obchody, restaurace atd., 7 min autem metro C, Zličín nebo 15 min do centra města Prahy. Pohodlná doprava MHD. V blízkosti se nachází spousta hájů s možnostmi sportovního, rekreačního vyžití.

Compare Listings