Your search results

Prodej světlého bytu po rekonstrukci 2+kk se sklepní kójí ul. Nechvílova, Praha 4 – Chodov

Celková rozloha: 44,24 m2     Kupní cena:5 399 000 Kč

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji světlý byt po rekonstrukci o dispozici 2+kk s celkovou výměrou 44,24 m2 v klidné části města Prahy 4 – Chodov. Bezbariérový přístup. Dům je obklopen jehličnatými stromy a zelení.

Vstup je přes prostornou předsíň 7,35 m2, která je vybavena praktickou, třídílnou vestavnou skříní se zrcadlem.  Obývací pokoj s kuchyňským koutem má rozlohu  22 m2. Kuchyň na míru je vybavena vestavnou lednicí s mrazákem, vestavnou el. troubou, sklokeramickou varnou deskou, vestavnou myčkou a  digestoří. V obývacím pokoji je krb s led osvětlením.

Samostatná ložnice má rozlohu 10,63 m2.

Koupelna, 3,17 m2 je s rohovou vanou, koupelnovým nábytkem a toaletou.

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu po rekonstrukci s výhledem na vzrostlé stromy. Bezbariérový přístup.

Rekonstrukce bytu byla v roce 2020. Nové rozvody elektřiny a vody, nová podlaha, nové bezpečnostní dveře a rohová kuchyňská linka na míru. Tento rok jsou instalovány nové stínové žaluzie.

Dům je po celkové rekonstrukci. Nový výtah, rozvody elektřina a vody.

Součástí bytu je sklepní kóje 1,37 m2.

Jedná se o atraktivní lokalitu s veškerou občanskou vybaveností v docházkové vzdálenosti oblíbené nákupní centrum Westfield Chodov. MŠ, ZŠ rovněž v blízkosti.
Výborná dopravní dostupnost. Možnost parkování před domem. V blízkosti je autobusová zastávka Jarníkova, autobusem 2 min na metro C, Chodov.

V docházkové vzdálenosti se nachází Kunratický les, kde je možnost sportovního a relaxačního vyžití.

Compare Listings