Prodej světlého bytu s terasou s výhledem na Pražský hrad 3+1, ulice Talichova, Praha 6 – Břevnov

Rozloha: 92,3 m2

Cena: 11.990.000,- Kč

Nabízím k prodeji velmi dobře řešený slunný byt 3+1 s terasou, v klidné, lukrativní čtvrti Praha 6 – Břevnov. Nachází se v domě v blízkosti zahrad Břevnovského Kláštera v ul. Talichova o celkové rozloze 92,3 m2.

Kaskádový dům s prostornými terasami. Vstup do bytu je v prvním patře a obývací část s terasou je v patře sedmém.

Dominantou bytu je obývací pokoj, 23 m2 orientován jihovýchodně. Je zde vstup na prostornou terasu,15 m2, která zajišťuje soukromí a nabízí úžasný výhled na okolí včetně Pražského hradu a Petřínu.

Byt má 2 neprůchozí světlé pokoje, samostatnou kuchyň s oknem a praktickou komoru. Koupelna je s oknem a vanou. Toaleta je oddělená s umyvadlem.

Dům je po celkové rekonstrukci, má novou střechu, která byla dokončena v r. 2019. Je zateplen, má nová okna, dva výtahy, nové rozvody a fasádu.

Byt je v družstevním vlastnictví. Anuita bytu je splacena. Převod do osobního vlastnictví je možný. Možnost financovat hypotečním úvěrem.

V domě je uzamykatelná společná sušárna a kolárna. K bytu náleží sklepní kóje.

V této vyhledávané části Prahy je mnoho vzrostlých stromů a zeleně. V docházkové vzdálenosti jsou zahrady Břevnovského kláštera, známý park Ladronka, oblíbené koupaliště Petynka a obora Hvězda.

Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 7 min Bus stanice metra A, Petřiny. Veškerá občanská vybavenost v místě, MŠ, ZŠ, pošta, bankomat, lékárna, různé obchody, restaurace. Pohodlné parkování před domem.