Your search results

( Prodáno ) Prodej světlého bytu s terasou s výhledem na Pražský hrad 3+1, ulice Talichova, Praha 6 – Břevnov

Rozloha: 92,3 m2

Cena: 11.490.000,- Kč

Nabízím k prodeji velmi dobře řešený byt, který je po celý den prosvětlen sluncem o dispozici 3+1 s terasou, která zajišťuje soukromí a je z ní bezkonkurenční výhled na významné památky hlavního města Prahy jako např. Pražský hrad, Petřín, Vyšehrad atd. Byt je světlý a po celý den je prosvětlen sluncem.

Dům se nahází v klidné, lukrativní čtvrti Praha 6 – Břevnov. V blízkosti zahrad Břevnovského Kláštera v ul. Talichova o celkové rozloze včetně terasy 92,3 m2.

Kaskádový dům s prostornými terasami. Vstup do bytu je v prvním patře a obývací část s terasou je v patře sedmém.

Dominantou bytu je obývací pokoj, 23 m2 orientován jihovýchodně. Je zde vstup na prostornou terasu,15 m2, která zajišťuje soukromí a nabízí úžasný výhled na okolí včetně Pražského hradu a Petřínu.

Byt má 2 neprůchozí světlé pokoje, samostatnou kuchyň s oknem a praktickou komoru. Koupelna je s oknem a vanou. Toaleta je oddělená s umyvadlem.

Dům je velmi dobré kondici – po rekonstrukci, rok 2019, je zateplen, nová okna, nová střecha, nové balkony, nové rozvody a dva výtahy ( zde je plánovaná rekonstrukce výtahů ).

Byt je v družstevním vlastnictví. Anuita bytu je splacena. Převod do osobního vlastnictví je možný. Možnost financovat částečně  hypotečním úvěrem. Je zde velmi dobře fungující Družstvo.

K bytu náleží bezpečná sklepní kóje.

V této vyhledávané části Prahy je mnoho vzrostlých stromů a zeleně. V docházkové vzdálenosti jsou zahrady Břevnovského kláštera, známý park Ladronka, oblíbené koupaliště Petynka a obora Hvězda.

Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 7 min Bus stanice metra A, Petřiny. Veškerá občanská vybavenost v místě, MŠ, ZŠ, pošta, nemocnice, bankomat, lékárna, různé obchody, restaurace. Pohodlné parkování před domem.

Compare Listings