Your search results

Prodej samostaného rodinného domu 6+1 s garáží pro dva vozy, udržovaná zahrada se vzrostlými stromy, Bělušická ul. Újezd nad Lesy.

Kupní cena: 11 290 000 Kč

Užitná plocha: 220 m2

Zastavěná plocha: 174 m2     Plocha zahrady: 575 m2

Celková plocha pozemku: 749 m2

 

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji rodinný dům, který se nachází v poklidné městské části na východním okraji Prahy, Újezd nad Lesy, v ulici Bělušická. Samostatně stojící dům v osobním vlastnictví s dispozicemi 6+1 s garáží pro dva vozy a udržovanou zahradou s okrasnými stromy o rozloze 575 m2. Zastavěná plocha je 174 m2.

Výhodou pozemku je jeho umístění – první dům v klidné ulici s téměř žádným provozem aut a v blízkosti Klánovického lesa. Sousedé jsou jen z jedné strany.

Vstup do domu je přes prostornou předsíň, kde je vstup do světlého obývacího pokoje, 27 m2 s výhledem do zahrady, dále je zde kuchyň, 17 m2, která je vybavena novou kuchyňkou linkou s myčkou, vestavnou lednicí a mrazákem.
Dále je zde pracovna 18,5 m2.

V přízemí se nachází prostorná koupelna s vanou a oknem. Toaleta je oddělená. Dále je zde skladovací, technická  místnost 14 m2.
V přízemí je také vstup do garáže pro dva vozy a je s oknem.

V prvním patře rodinného domu se nachází tři světlé ložnice, 18,5 m2, 17,5 m2, 14 m2.
Dům je průběžně udržovaný.

Veškerá občanská vybavenost – různé obchody, základní škola, školky, tenisové kurty, banka, pošta, zdravotní středisko. Klánovický les – možnost sportovního vyžití.

Výborná dopravní dostupnost v docházkové vzdálenosti od domu je zastávka BUS, 6 min do Klánovic odsud jste na hlavním nádraží v Praze za 24 min nebo na Masarykově nádraží. BUS odsud 25 min stanice metra B, Černý most. Pohodlné napojení na Jižní spojku a Pražský okruh.

Compare Listings