Your search results

( Prodáno) Prodej samostatného rodinného domu se zahradou s možností čerpání dotací, Bublava, okres Sokolov

Užitná plocha: 318 m 2

Zastavěná plocha: 106 m2     Zahrada: 646 m2

Nabízím k prodeji samostatný rodinný dům, který svou dispozicí nabízí  7+1 v obci Bublava, která je známá svým atraktivním prostředí Ski areálu Bublava, okres Sokolov.

Možnost získání dotace na zateplení, výměnu oken, dveří a instalaci tepelného čerpadla z programu Nová zelená úsporám (ověřeno e-mailem s SFŽP).

Ve sníženém přízemí domu, 106 m2 se nachází obývací pokoj s krbem o rozloze, 33 m2, kuchyň, 8,6 m2. Dále je zde technická místnost, toaleta a je zde vstup na krásnou zahradu o výměře 646 m2. V přízemí domu, 106 m2 se nachází tři světlé neprůchozí pokoje 16 m2, 18,5 m2 a 12 m2. Dále je zde koupelna s vanou a 2x toaleta. V prvním poschodí, 106 m2 se nachází opět tři světlé pokoje 16 m2, 18,5 m2 a 12 m2 a koupelna s vanou. Koupelny a WC jsou k rekonstrukci. V domě jsou akumulační kamna a elektrický boiler. Na zahradě je vlastní ČOV. Kanalizační přípojka v sousedství. Plynová přípojka je přímo u domu. Výhodou domu je jeho poloha nedaleko centra obce v docházkové vzdálenosti od ski areálu Bublava, který má jednu lanovku a čtyři vleky, půjčovnu lyží a lyžařskou školu. Sjezdovky jsou různých obtížností (jedna černá, dvě červené a tři modré sjezdovky včetně cvičného svahu a lyžařského hřiště), jsou strojově upravovány a uměle zasněžovány a čítají celkem 1,93 km. Obec Bublava patří mezi vyhledávaná celoroční turistická střediska, která okouzlí nádhernou přírodou a v poslední době i zlepšující vybaveností v oblasti pestré nabídky služeb cestovního ruchu. Velmi dobrá občanská vybavenost, pošta, různé obchody, restaurace atd. Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 5 min autem do obce Kraslice, 27 km do města Sokolov nebo 46 km do města Karlovy Vary.

 

Compare Listings