Your search results

( Pronajato ) Pronájem světlého bytu bytu 2+kk s terasou a vlastní zahradou, ulice Javorová, Vestec u Prahy

Výše nájemného: 18.000,- Kč + zúčtovatelné poplatky za služby a energie 2.860,- Kč / měsíc

Parkovací před domem je zahrnuto ve výši nájmu.

Rozloha bytu včetně terasy a komory : 51,25 m2

Rozloha zahrady: 51 m2

Ve výhradní zastoupení majitele, nabízím k pronájmu velmi dobře řešený, světlý byt 2+kk s terasou o celkové rozloze 51,25 m2. Velkou výhodou tohoto bytu je vstup z obývacího pokoje do vlastní zahrady, kde jsou vzrostlé keře a stromy. Zahrady má rozlohu 51 m2 a náleží pouze k této bytové jednotce. Je velmi příjemné odpočívat na zahradě, relaxovat a trávit tak více času v přírodě.

Součástí pronájmu je i parkovací stání před domem, které je zahrnuto ve výši nájmu.

Byt je nově vymalován. Nachází v přízemí jednopatrového zděného bytového domu po rekonstrukci v ulici Javorová v obci Vestec, Praha – západ. Dům je zateplen. Nová okna s bezpečnostní fólií.

Dominantou bytu je obývací pokoj 18,77 m2, který je otevřený do zahrady a nabízí úžasný pohled přímo do zeleně. Orientován jihovýchodně. Vstup je dvoukřídlými dveřmi na terasu, 5,5 m2, která je umístěna na zahradě 50 m2. Jsou zde vzrostlé stromy. Kuchyňský kout 4,71 m2 je vybaven novou kuchyňskou linkou s vestavnou varnou plynovou deskou a vestavnou elektrickou troubou. Dále je zde digestoř a lednice s mrazákem.

Ložnice, která má okna a výhled rovněž do zahrady má rozlohu 9,75 m2.

Byt má prostornou předsíň, 6,98 m2, zde bude nová vestavná, praktická, bílá skříň se zrcadlem.

Koupelna, 4,72 m2 je se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Je vybavena koupelnovým nábytkem se zrcadlem s osvětlením a pračkou.

K bytu náleží praktická komora 0,82 m2, která je umístěna u vstupu do bytu.

Domácí telefon a vysokorychlostní internet k dispozici. V domě je uzamykatelná společná sušárna a kolárna.

Obec Vestec se nachází v okrese Praha-západ, kraj Středočeský, zhruba 13 km jihovýchodně od centra hlavního města Prahy.

Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 16 min Bus stanice metra C, Kačerov, Budějovická nebo  Opatov. Veškerá občanská vybavenost v místě, pošta, bankomat, lékárna, různé obchody, restaurace atd.

V blízkosti se nachází Kunratický les, možnost sportovního a rekreačního vyžití.

Compare Listings