Your search results

( Pronajato ) Pronájem světlého bytu 3+kk s balkonem 81 m2 + GS, ulice Merhoutova, Praha 4 – Kunratice

Rozloha: 81 m2 včetně balkonu 2,53 m2

Výše nájmu: 24.000,- Kč + zúčtovatelné poplatky za služby a energie 5.000,- Kč

Dvě garážová stání jsou zahrnuta ve výši nájmu

Nabízím k pronájmu světlý byt 3+kk s balkonem o celkové rozloze 81 m2 v ulici Merhoutova, Praha 4, Kunratice. Byt má praktickou komoru, 1,88 m2 do které je vstup z předsíně. Výše nájmu zahrnuje dvě  parkovací stání přímo v domě.

Byt se nachází ve třetím patře novostavby s výtahem. Dominantou bytu je obývací pokoj s kuchyňskou částí 29,09 m2, který je orientován jihovýchodně. Je zde vstup na balkon, 2,53 m2, který nabízí krásný výhled do tichého, udržovaného vnitrobloku se zelení a na Kunratický les. Kuchyňská část je vybavena vestavnou myčkou, sklokeramickou deskou, novou horkovzdušnou troubou a digestoří. Dále je zde lednice s mrazákem.

Vstup do bytu je přes prostornou předsíň, 7,66 m2, která je vybavena praktickou vestavnou skříní se zrcadlem. Dále je zde předsíňová stěna.

Byt má 2 neprůchozí pokoje, první ložnice, 15,05 m2. Druhá ložnice má rozlohu 18,1 m2 je vybavena dvěma vestavnými skříněmi. Obě ložnice jsou orientovány severozápadně a také nabízejí hezký výhled na Kunratický les.

Koupelna, 5,38 m2 je s vanou a umyvadlem. Dále je zde zrcadlo s osvětlením a praktická dřevěná skříňka a pračka. Vedle koupelny je samostatná toaleta.

Byt se pronajímá částečně zařízený, po dohodě možnost vyklizení některých částí nábytku. Domácí telefon a vysokorychlostní internet k dispozici. V domě je uzamykatelná společná kolárna. Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 7 min Bus stanice metra C, Kačerov nebo Budějovická. Veškerá občanská vybavenost v místě, MŠ, ZŠ, pošta, bankomat, lékárna, různé obchody, restaurace atd. V docházkové vzdálenosti se nachází Kunratický les, možnost sportovního a rekreačního vyžití.

Compare Listings