Your search results

( Rezervováno ) Pronájem světlého bytu 3+kk s balkonem, GS a sklepem, ulice Rostovská, Praha 10 – Vršovice

Výše nájemného: 25 000 Kč + zúčtovatelné poplatky za služby a energie 5 600 Kč

Světlý byt projekt u Bytové domy Grébovka s dispozicemi 3+kk s balkonem, garážovým stáním přímo v domě a sklepem v blízkosti Havlíčkových sadů nachází se v ulici Rostovská, Praha 10, Vršovice. Rozloha bytu 71 m2 + balkon 3 m2 + sklep 4 m2.

Čtvrté patro novostavby s výtahem. Vstup je přes prostornou předsíň, 6 m2. Byt má dvě neprůchozí ložnice 17 m2 + 16 m2, kdy z obou ložnic je vstup na balkon, kde je zajištěno soukromí a je zde hezký výhled. Obývací pokoj s kuchyňský koutem 24 m2 je vybaven kuchyňskou linkou, el. sporákem se sklokeramickou deskou, el. troubou a digestoří. Dále je zde myčka a mikrovlnná trouba. Byt má praktickou komoru, šatnu, 1,60 m2. Koupelna, 4,64 m2 je s vanou. Je zde žebříkový radiátor. Toaleta je oddělená s umývadlem.

Domácí telefon a vysokorychlostní internet k dispozici. Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 1 min chůze tram zastávka Vršovické náměstí. 6 min tram k stanici metra A, nám. Míru nebo 8 min tram ke stanici metra C, I. P. Pavlova. Veškerá občanská vybavenost v místě, MŠ, ZŠ, pošta, bankomat, lékárna, různé obchody a restaurace. V blízkosti Havlíčkovy sady, kde je možnost sportovního a relaxačního vyžití.

Compare Listings