Your search results

( Pronajato ) Pronájem mezonetového, luxusního bytu, 4+kk s galerií, 165 m2 s výhledem na Pražský hrad, ul. U Lužického semináře, Praha 1 -Malá Strana

Rozloha: 165 m2

Výše nájemného: 50.000,- Kč + 5.000,- Kč poplatky

Nabízím k pronájmu mezonetový byt 4 +kk s překrásnými výhledy na Pražský hrad a Karlův most. Dům i byt prošel kompletní rekonstrukcí, při níž byly zachovány původní architektonické prvky, jako jsou klenby, trámy, vysoké stropy, dřevěné parkety, Je zde komfortní výtah, který vede přímo do bytu. Byt se nachází ve třetím a čtvrtém patře a pronajímá se nezařízený.  Ve druhém patře jsou dvě neprůchozí ložnice s pohledem na Karlův most a řeku Vltavu, Prosvětlená zimní zahrada. Byt disponuje dvěma koupelnami. Jedna je s vanou a sprchovým koutem. Je zařízena pračkou a sušičkou. V druhé koupelně je větší rohová vana a střešní okno. Byt má toalety a jeden bidet. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má kouzelný výhled na Hradčany. Obývací pokoj je vybaven plynovým krbem, vedou zde dubové schody do čtvrtého patra, kde se nachází  prostorná galerie s klimatizací, která je ukončena zábradlím. Velmi dobrá dopravní dostupnost, 3 minuty pěšky metro A, stanice Malostranská, tramvajová zastávka Malostranské náměstí.

Split level apartment of a total area ​​168 m2 with beautiful views of the Prague Castle and Charles Bridge.

Located 100 metres from the Charles bridge on the street U Lužického seminare, Prague 1 – Lesser Quarter. The entire building has been completely renovated, while preserving the original architectural features such as the vaults, beams, high ceilings and wooden floors. There is a private elevator that leads directly to the apartment, which is located on the third and fourth floor of the building. The apartment is rented unfurnished. On the third floor there are two separate bedrooms with a view of the Charles Bridge and Vltava River. The apartment has two bathrooms, one on each floor + also has a separate toilet on the Lower floor. The one bathroom has a bathtub and a shower. The second bathroom has a large bathtub and it is situated under a skylight. The apartment is equipped with a washing machine and a clothes dryer. The Kitchen and the dining room are separated from the living room by a sliding wall. The view from the living room windows is directly at the castle. In the corner of the living room you will find a gas fireplace. Oak stairs lead from the third up to the fourth floor, where a spacious, (air-conditioned) gallery defined by a railing is layed out. Next to the gallery a bright winter garden is situated.

The Malostranska metro station and tram stops are only a few minute walk from the building.

Compare Listings