Your search results

( Pronajato ) Pronájem světlého, vzdušného bytu / studia 2+kk ve dvoupatrové vile v ul. Ke Kašně, Praha 4 – Libuš

Výše nájmu: 17.500,- Kč  + 3.700,- Kč poplatky za služby a energie

Rozloha: 66 m2, užitná plocha 42 m2

Nabízím k pronájmu světlý byt/studio 2+kk s klimatizací nově po rekonstrukci o velikosti 66 m2 s užitnou plochou 42 m2. Nachází se ve druhém poschodí dvoupatrové vily v klidné ulici Ke Kašně, Praha 4 – Libuš.  Původně byt sloužil jako ateliér a pracovna.

Jedná se o atypický otevřený, vzdušný prostor s kuchyňským koutem, který je vybaven vestavnou myčkou, el. varnou deskou, el. troubou a digestoří.  Dále je zde lednice s mrazákem. Kombinace oken a střešních oken dodávají prostoru dostatek světla po celý den a nabízí úžasné výhledy na vzrostlé stromy. Má jednu místnost, která může sloužit jako pracovna nebo šatna. Koupelna je s oknem, umyvadlem, odděleným sprchovým koutem a toaletou. Je zde příprava na pračku. V případě zájmu možnost byt dovybavit pračkou.  Byt je nově vymalován, nový po rekonstrukci, ještě v něm nikdo nebydlel. Je zde úložný prostor o rozloze cca 9 m do výšky cca 60 cm.

Vysokorychlostní internet k dispozici ve výši nájmu.  Pohodlné parkování před domem.

Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 16 min BUS stanice metra C, Poliklinika Budějovická nebo cca 19 min BUS stanice metra C, Kačerov. Veškerá občanská vybavenost v místě, pošta, bankomat, lékárna, různé obchody, restaurace atd.

V blízkosti se nachází Modřanská rokle nebo Kunratický les, kde je možnost sportovního a rekreačního vyžití.

Compare Listings