Your search results

Pronájem světlý byt/studio po rekonstrukci se zděným, prostorným sklepem, zahradou a parkovacím stáním v rodinném domě nově po rekonstrukci ul. Zeleným domkům, Praha 4 – Kunratice.

Rozloha: 46 m2, užitná plocha 33 m2

Plus zděný sklep: 6 m2

Parkovací stání na oploceném pozemku: 18 m2

Možnost využívat vlastní zahrady 155 m2

Výše nájemného: 18 500,- Kč/měsíc + zúčtovatelné poplatky za služby a energie

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k pronájmu světlý byt/studio 1+kk nově po rekonstrukci o velikosti 42 m2 s užitnou plochou 33 m2. K bytu náleží praktický, zděný sklep 6 m2. Dále ve výši nájmu je zahrnuto parkovací stání na pozemku, který je oplocen a možnost využívat vlastní zahrady o rozloze 155 m2. Nachází se v klidné ulici K Zeleným domkům, Praha 4 – Kunratice ve druhém poschodí dvoupatrového rodinného domu, který je nově po rekonstrukci, nová elektřina, rozvody vody, nové podlahy, zásuvky a dveře, nové koupelny a toalety nové štukované omítky a je nově vymalováno.

Jedná se byt/studio, které je nově po rekonstrukci, ještě v něm nikdo nebydlel.  Kuchyňský kout, je vybaven novou kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem s el. troubou a digestoří.  Kombinace střešních oken dodávají prostoru dostatek světla po celý den a nabízí úžasné výhledy na vzrostlé stromy. Koupelna, 4,8 m2 je s oknem, vanou, umyvadlem a bidetem. Toaleta s oknem, 2,23 m2 je samostatná.

Vysokorychlostní internet k dispozici.

Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 11 min BUS stanice metra C, Kačerov nebo 15 min Poliklinika Budějovická. Veškerá občanská vybavenost v místě, pošta, bankomat, lékárna, různé obchody, restaurace atd.

V blízkosti se nachází Kunratický les nebo Modřanská rokle, kde je možnost sportovního a rekreačního vyžití.

Compare Listings