Your search results

( Pronajato ) Pronájem světlého bytu po rekonstrukci 2+1 ve zvýšeném přízemí se zahradou, garáží, zimní zahradou a sklepem v rodinném domě nově po rekonstrukci ul. Zeleným domkům, Praha 4 – Kunratice.

Rozloha: 64 m2

Plus zděný sklep: 3 m2

Prostorná samostatná uzamykatelná garáž: 24 m2

Zimní zahrada s toaletou: 10 m2

Možnost využívat vlastní zahrady 155 m2

Výše nájemného: 25.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné poplatky za služby a energie cca 5 000,- Kč.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k pronájmu světlý byt 2+1 s krásnými výhledy na vzrostlé stromy nově po rekonstrukci o rozloze 64 m2.
K bytu náleží praktický, zděný sklep 3 m2. Dále ve výši nájmu je zahrnuta prostorná, uzamykatelná garáž, 24 m2 ze které je vstup do zimní zahrady 8,22 m2 se samostatnou toaletou 1,36 m2. Je zde možnost využívat vlastní zahrady o rozloze 155 m2. Nachází se v klidné ulici K Zeleným domkům, Praha 4 – Kunratice ve zvýšeném přízemí dvoupatrového rodinného domu, který je nově po rekonstrukci, nová elektřina, rozvody vody, nové podlahy, zásuvky a dveře, nové koupelny a toalety, nové štukované omítky a je nově vymalováno. V pokojích jsou dřevěné parkety. V oknech jsou nové rolety.
Jedná se byt s dispozicemi 2+1 který je nově po rekonstrukci, ještě v něm nikdo nebydlel. Kuchyň, 11,2 m2 je vybavena novou kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou s el. troubou a digestoří. Je zde praktická komora 1 m2. Byt má dva neprůchozí pokoje 16,5 m2 a 25,7 m2. Velká okna dodávají prostoru dostatek světla po celý den a nabízí úžasné výhledy do zahrady a na stromy před domem. Nová koupelna, 3 m2 je s oknem, vanou, koupelnový nábytek s umyvadlem. Samostatná toaleta 1,3 m2 je s oknem.
Vysokorychlostní internet k dispozici.
Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 11 min BUS stanice metra C, Kačerov nebo 15 min Poliklinika Budějovická. Veškerá občanská vybavenost v místě, pošta, bankomat, lékárna, různé obchody, restaurace atd.
V blízkosti se nachází Kunratický les nebo Modřanská rokle, kde je možnost sportovního a rekreačního vyžití.

Compare Listings