Your search results

( Pronajato) Pronájem světlého bytu po rekonstrukci 2+1 s terasou, zahradou, sklepem v prvním patře rodinného domu nově po rekonstrukci ul. Zeleným domkům, Praha 4 – Kunratice

Rozloha: 62 m2

Plus terasa s výhledem do zahrady 7,5 m2
Plus zděný sklep: 3 m2
Možnost využívat vlastní zahrady 155 m2

Výše nájemného: 23.000,- Kč/měsíc + zúčtovatelné poplatky za služby a energie cca 5 000,- Kč.

Plus možnost pronájmu prostorné samostatné uzamykatelné garáže: 24 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k pronájmu světlý byt 2+1 s krásnými výhledy na vzrostlé stromy, který je nově po rekonstrukci ještě v něm nikdo nebydlel. Rozloha je 62 m2, plus vlastní terasa 7,5 m2, plus praktický, zděný sklep 3 m2. Je zde možnost využívat vlastní zahrady o rozloze 155 m2. Nachází se v klidné ulici K Zeleným domkům, Praha 4 – Kunratice ve prvním poschodí dvoupatrového rodinného domu, který je nově po rekonstrukci, nová elektřina, rozvody vody, nové podlahy, zásuvky a dveře, nové koupelny a toalety nové štukované omítky a je nově vymalováno. V pokojích jsou dřevěné parkety. V oknech jsou nové rolety.

Kuchyň, 12,25 m2 je vybavena novou kuchyňskou linkou, elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou s el. troubou a digestoří.

Obývací pokoj má rozlohu 22,6 m2. Neprůchozí ložnice 19,6 m2. Velká okna, která jsou zateplena dodávají prostoru dostatek světla po celý den a nabízí úžasné výhledy do zahrady a na stromy před domem. Nová koupelna, 4 m2 je s oknem, vanou, koupelnovým nábytkem s umyvadlem a toaletou.
Možnost pronájmu prostorné, vytápěné garáže přímo v domě.

Vysokorychlostní internet k dispozici. Vlastní odběr elelktřiny.

Velmi dobrá dopravní dostupnost, cca 11 min BUS stanice metra C, Kačerov nebo 15 min Poliklinika Budějovická. Veškerá občanská vybavenost v místě, pošta, bankomat, lékárna, různé obchody, restaurace atd.
V blízkosti se nachází Kunratický les nebo Modřanská rokle, kde je možnost sportovního a rekreačního vyžití.

Compare Listings