( Prodáno ) Prodej rodinného domu 3+1 se zahradou, bazénem, stodolou, přístavbou 1+kk, GS, sklep Dobkovičky, okres Litoměřice

Arch Street, ,
Favorite
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 12 dubna, 2022
  • 5 Ložnice
  • 3 Koupelna
  • 1 Garáž
  • 250 m2
  • Postaveno: 200

Popis

Nabízím k prodeji cihlový rodinný dům 3+1 se zahradou, bazénem, stodolou, samostatnou přístavbou 1+kk, garážovým stáním a sklepem. Nachází se v Dobkovičkách, které jsou součástí obce Velemín, okres Litoměřice.  V přízemí domu se nachází prostorná, vstupní chodba, 9 m2, ze které je vstup do kuchyně se dvěma okny, 19 m2. Kuchyň je vybavena linkou, el. sporákem, digestoří, lednicí s mrazákem, stolem a židlemi. V přízemí domu se dále nachází koupelna s oknem. Je vybavena vanou a koupelnovým nábytkem. Samostatná toaleta je rovněž s oknem. V prvním poschodí se nachází světlá chodba 9 m2. Dále jsou zde tři pokoje z toho dva jsou neprůchozí.  Vpravo, z chodby je vstup do obývacího pokoje, 20 m2.  Z chodby vlevo je vstup do ložnice, 19 m2 ze které je dále vstup do další ložnice, 22 m2. Celý dům je po rekonstrukci, nová střecha, KMB Beta, která dává dlouholetou letou záruku, nové krovy, nová dřevěná okna, nová fasáda. Nad plochu celého domu je prostorná půda s možností využití dalších pokojů nebo úložného prostoru. Na pozemku je vystavěn domek s dispozicí 1+kk o rozloze 49 m2. Je zde vstupní chodba, kuchyňský kout vybaven novou kuchyňskou linkou, el. sporákem, digestoří a lednicí s mrazákem. V obývací části jsou výhřevná krbová kamna. Koupelna je se sprchovým koutem, toaletou a oknem. Dům má bazén z roku 2015 s pískovou filtrací a solárním ohřevem. Rozměry jsou 3,8 m a 5,5 m. Hloubka je 1,2 m. Dále je zde zděné garážové stání a zastřešené venkovní posezení.  Na pozemku je stodola, 93 m2 je zde možnost vytvoření dílny, posezení atd. K domu náleží zahrada o rozloze 335 m2. Pozemek je velmi hezky upraven, zámková dlažba i ve stodole, trávník, vzrostlé tůje a dva smrky. Velmi dobrá dostupnost do okolních blízkých měst cca 18 km do města Litoměřice, Ústí nad Labem a do Teplic. V okolí je několik malých obchodů a hospůdek. Těsná blízkost Opárenkého údolí, možnost sportovního vyžití.

A+

200 kWh/m²a | Energetická třída A

A

B

C

D

E

F

G

H

Adresa: Arch Street
Město:
Area:
Stát:
Zip: 02110-1301
Country: Afghánistán
Otevřít v Google Maps
Property Id : 7989
Property Size: 250 m2
Property Lot Size: 600 m2
Rooms: 3
Ložnice: 5
Koupelna: 3
Energy index: 200 kWh/m²a
Energy class: A
Year Built: 200
Garages: 1
Garage Size: 1 car
Available from: 2021-09-16
Basement: cement
External Construction: No
Exterior Material: Old
Roofing: Old
Structure Type: Brick
Floors No: 2
Interior Details
Equipped Kitchen
Gym
Laundry
Media Room
Outdoor Details
Back yard
Basketball court
Garage Attached
Hot Bath
Pool
Utilities
Central Air
Electricity
Heating
Natural Gas
Ventilation
Water
Other Features
Chair Accessible
Elevator
Fireplace
Smoke detectors
Washer and dryer
WiFi
Floor Plan A
size: 200 m2
rooms: 2
baths: 2
price: 1.500 Kč
Floor Plan A
Inside this enchanting home, the great room enjoys a fireplace and views of the rear patio. The secluded master suite at the front of the home delights in tons of natural light, a splendid bath, a sitting room with a fireplace, and a private lanai. Three upper-level bedrooms share an optional bonus room, perfect for a home gym, playroom, or studio. Click the home to see the layout!
Floor Plan B
size: 300 m2
rooms: 3
baths: 3
price: 1.600 Kč
 Floor Plan B
Living Spaces are more easily interpreted. All-In-Ones color floor plan option clearly defines your listing’s living spaces, making them obvious and clearly visible to your potential buyers/clients. Add extra value to your services. Color floor-plans show that you care about selling your client’s listing; they add a premium, high value look to any listing and can be used in your brochures, email and websites.

Bc. Ivana Šimková

certifikovaná realitní makléřka

Kontaktujte mě

Naplánujte si prohlídku
Zavolat WhatsApp

Compare Listings

Bc. Ivana Šimková