Your search results

Reference

Spolupráce s makléřkou paní Šimkovou byla na profesionální úrovni, ale zároveň nepostrádal lidský a empatický přístup. Paní Šimková pružně a ochotně reagovala na mé požadavky a přání, které mnohdy, ne zcela, souvisely se samotným prodejem nemovitosti. Byt byl velice dobře prezentován a následné propagaci byla věnována usilovná péče. Celkový prodej shledávám jako velmi interaktivní a zdařilý ve vzájemné komunikaci. Realitní servis paní Šimkovou vřele doporučuji, v jejím případě je práce jejím koníčkem. Tímto ještě jednou velké díky a přeji do dalších let mnoho štěstí nejen v profesním životě!

Paní Kotrčová, prodávající

Paní Ivana Šimková je makléř o kterém se Vám nemusí jen zdát, protože je skutečná a existuje. A proto se nebojte na ni obrátit s jakýmkoliv případem. Má naprosto profesionální přístup, který se jaksi od makléřů sice očekává, ale není vždy samozřejmostí, jak jsem už zjistila, o serióznosti radši ani nemluvím. Můžete jí naprosto věřit, že pro Vás ve svěřené věci udělá maximum, co bude v jejích silách. Má totiž kromě profesionality velké srdce a lidský přístup. A takových lidí je v dnešní době opravdu málo.
Takže ještě jednou moc děkuji a všem vřele doporučuji. Určitě Vás nezklame!

Marvalovi, kupující

Paní Šimková nám prodávala byt v Zeleném údolí, byt byl velmi dobře prezentován, paní Šimková měla klíče od naší nemovitosti a představila nám až reálného kupujícího. S jejími službami jsme byli maximálně spokojeni. Také víme, že byt novému majiteli ihned pronajala. Pokud hodláte prodat byt, spolupráci s paní Šimkovou vám můžeme doporučit.

Manželé Jelenovi, prodávající

Paní šimková Ivana mi před lety vyhledala advokátní společnost, která má u mne sídlo společnosti a já jsem moc ráda, že takové nájemníky mám v domě. Tento rok pro mne zprostředkovala nové nájemce z oblasti pojišťovnictví. Když se mi uvolnily obchodní prostory ani chvíli jsem nezaváhala, komu zavolat, aby mi s nájmem pomohl, byla to paní Šimková, na kterou je vždy spolehnutí, je aktivní, jedná profesionálně a přitom mile, umí vést jednání ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Realitní služby paní Šimkové doporučuji a přeji jí mnoho úspěchů.

Lea Březinová, majitelka domu

S paní Ivanou Šimkovou naše firma úspěšně spolupracovala již v minulosti. S ohledem na dobrou zkušenost pokračujeme ve spolupráci i v současnosti. Hlavní důvody našeho zájmu o spolupráci jsou tyto: profesionální přístup a přátelské jednání. Tyto vlastnosti paní Šimková splňuje.
Jedním slovem: doporučuji.

Ing. Jaroslav Novotný, jednatel firmy, www.elecs.cz

S paní Šimkovou Ivanou spolupracuji jižněkolik let při pronájmu bytů v našem nájemním domě. Vždy profesionálně připraví prezentaci bytu, je spolehlivá u umí jednat s lidmi. Vždy mi doporučila vhodného nájemníka české nebo jiné národnosti. Její služby doporučuji.

Miroslava Cermanová, zástupce majitele nájemního domu

S paní Šimkovou spolupracuji již několik let. Její výsledky týkající se vyhledávaní nájemců hovoří sami o sobě. Paní Šimková nám přivedla mnoho zájemců a mnoho z nich se stali našimi nájemci.

Líbí se mi její profesionální přístup a houževnatost.

Pavel Pollak, správce nemovitostí

Velmi doporučuji spolupráci s paní Ivanou Šimkovou. Paní Šimkova mně a mou kolegyni aktivně kontaktovala s velmi vhodnými a akurátnimi nabídkami pronájmu bytu, přesně podle našich očekavání a představ. Kdykoli se změnily podmínky z naši strany, ať cenově nebo místní či jiné, paní Šimkova byla vždy ochotná se s námi domluvit a vyhledala vždy tu nejlepší možnost rychle a efektivně. Jednání paní Ivany Šimkové bylo vždy nesmírně prijemné, přátelské a profesionální.
Ještě jednou vřele doporučuji servis a práci paní Ivany Šimkové.

Andrea Selzerova, nájemnice

We would like to express our special thanks to the person who helped us with the daily care about us to find the dream flat. Of course, this is Ivana. She was always so kind and helpful at any time of the day. It didn’t matter if we write any questions late at night or early in the morning, she responded to us in a short term, sometime even in a few minutes. We could rely on her for helping us with anything regarding our choice. She was very delicate and she always was listening to what our requirements are and helped with all the resources she had. A great professional who we were pleased to work with and we will definitely would like to work with her in future because the customer service which she provides is at a high class level.

Thanks her once again for everything which she did for us. We will recommend you to any of our friends and colleagues.

Gergana and Kamen Stoilkov, nájemníci

Compare Listings