Your search results

Profesionál
ve Vašich službách

Mým cílem je být klientovi maximálně prospěšná, vycítit jeho potřeby, abych mu co nejlépe prodala nebo pronajala jeho nemovitost. Zakládám si na znalostech, které mám podloženy vzděláním, certifikáty a hlavně 12 let praxí a zkušeností v realitním trhu. Vycházím ze svých zkušenosti, které jsou nenahraditelné.

Bc. Ivana Šimková

certifikovaná realitní makléřka

Nejnovější nabídky

Pronájem nemovitostí
Rezervováno

( Rezervováno ) Pronájem světlého bytu 3+kk ...

19.000 Kč / měsíc
Nabízím k pronájmu světlý byt 3+kk s balkonem o celkové rozloze 81 m2 v ulici Merhoutova, ...
Nabízím k pronájmu světlý byt 3+kk s balkonem o celkové rozloze 81 m2 v ulici Merhoutova, Praha 4, Kunratice. Byt m ...
2 1 81 m2details
Pronájem nemovitostí

Pronájem reprezentativního, administrativníh...

19.760 Kč / měsíc
Nabízím k pronájmu reprezentativní, klimatizovaný administrativní prostor o rozloze 30,4 m ...
Nabízím k pronájmu reprezentativní, klimatizovaný administrativní prostor o rozloze 30,4 m2 v ul. Václavská, Praha ...
30 m2details
Prodej nemovitostí

( Prodáno ) Prodej rodinného domu 3+1 se zah...

Nabízím k prodeji cihlový rodinný dům 3+1 se zahradou, bazénem, stodolou, samostatnou přís ...
Nabízím k prodeji cihlový rodinný dům 3+1 se zahradou, bazénem, stodolou, samostatnou přístavbou 1+kk, garážovým st ...
5 3 250 m2details
Pronájem nemovitostí

Townhouse for rent

2.100 Kč / month
Just steps away from QM2 express bus to Manhattan and local buses; only minutes from the L ...
Just steps away from QM2 express bus to Manhattan and local buses; only minutes from the LIRR. Walking distance to ...
3 2 150 m2details
Pronájem nemovitostí

Family house for sale

100 Kč / sq. ft.
Mineral Reserves: 2008 core drilling and testing (on just 60 of the 1,100 acres) proved 30 ...
Mineral Reserves: 2008 core drilling and testing (on just 60 of the 1,100 acres) proved 30-60 million tons of high- ...
2 5 29,000 m2details
0
let zkušeností v oboru
0 +
klientů
0
realizovaných transakcí

Oblíbené lokality

Praha 1

2 Nabídky

Praha 4

2 Nabídky

Praha 10

1 Nabídka

Praha 2

4 Nabídky

Praha 5

3 Nabídky

Pomáhám klientům bezproblémově prodávat, kupovat nebo pronajímat nemovitosti.

Úspěšný obchod je vždy založen na důvěře mezi mnou a klientem. Mí klienti se velmi časti stávají mými přáteli. Pro své klienty jsem oporou. Často mi říkají, jak velmi se liším svým přístupem od ostatních makléřů.

Pronájem nemovitostí

Seznámení se s nemovitostí a první schůzka s majitelem nemovitosti, ujasnění podmínek pronájmu nemovitosti

Prodej nemovitostí

Seznámení se s nemovitostí a první schůzka s majitelem nemovitosti, projednání obchodní strategie a cíle prodávajícího

Pronájem komerčních prostor

Seznámení se s nemovitostí a první schůzka s majitelem nemovitosti, ujasnění podmínek pronájmu nemovitosti

Realizované zakázky

Prodej rodinného domu

s venkovním bazénem, saunou a vinotékou, Slapy, okres Praha – západ

Prodej velmi světlého bytu

s balkonem a úžasnou střešní terasou, 99 m2, ul. Pod Průsekem, Praha 10 – Hostivař

Prodej světlého bytu 2+1

72 m2 s GS a sklepem, ulice Za valem, Praha 4 – Kunratice

Prodej rodinného domu

5+kk s balkony, Horoměřice, okres Praha – Západ, Středočeský kraj

Reference

Paní Kotrčová
prodávající
Spolupráce s makléřkou paní Šimkovou byla na profesionální úrovni, ale zároveň nepostrádal lidský a empatický přístup. Paní Šimková pružně a ochotně reagovala na mé požadavky a přání, které mnohdy, ne zcela, souvisely se samotným prodejem nemovitosti. Byt byl velice dobře prezentován a následné propagaci byla věnována usilovná péče. Celkový prodej shledávám jako velmi interaktivní a zdařilý ve vzájemné komunikaci. Realitní servis paní Šimkovou vřele doporučuji, v jejím případě je práce jejím koníčkem. Tímto ještě jednou velké díky a přeji do dalších let mnoho štěstí nejen v profesním životě!
Stoilkov
nájemníci
We would like to express our special thanks to the person who helped us with the daily care about us to find the dream flat. Of course, this is Ivana. She was always so kind and helpful at any time of the day. It didn’t matter if we write any questions late at night or early in the morning, she responded to us in a short term, sometime even in a few minutes. We could rely on her for helping us with anything regarding our choice. She was very delicate and she always was listening to what our requirements are and helped with all the resources she had. A great professional who we were pleased to work with and we will definitely would like to work with her in future because the customer service which she provides is at a high class level. Thanks her once again for everything which she did for us. We will recommend you to any of our friends and colleagues.
Marvalovi
kupující
Paní Ivana Šimková je makléř o kterém se Vám nemusí jen zdát, protože je skutečná a existuje. A proto se nebojte na ni obrátit s jakýmkoliv případem. Má naprosto profesionální přístup, který se jaksi od makléřů sice očekává, ale není vždy samozřejmostí, jak jsem už zjistila, o serióznosti radši ani nemluvím. Můžete jí naprosto věřit, že pro Vás ve svěřené věci udělá maximum, co bude v jejích silách. Má totiž kromě profesionality velké srdce a lidský přístup. A takových lidí je v dnešní době opravdu málo. Takže ještě jednou moc děkuji a všem vřele doporučuji. Určitě Vás nezklame!
Ing. Jaroslav Novotný
jednatel firmy elecs.cz
S paní Ivanou Šimkovou naše firma úspěšně spolupracovala již v minulosti. S ohledem na dobrou zkušenost pokračujeme ve spolupráci i v současnosti. Hlavní důvody našeho zájmu o spolupráci jsou tyto: profesionální přístup a přátelské jednání. Tyto vlastnosti paní Šimková splňuje. Jedním slovem: doporučuji.
Andrea Selzerova
nájemnice
Velmi doporučuji spolupráci s paní Ivanou Šimkovou. Paní Šimkova mně a mou kolegyni aktivně kontaktovala s velmi vhodnými a akurátnimi nabídkami pronájmu bytu, přesně podle našich očekavání a představ. Kdykoli se změnily podmínky z naši strany, ať cenově nebo místní či jiné, paní Šimkova byla vždy ochotná se s námi domluvit a vyhledala vždy tu nejlepší možnost rychle a efektivně. Jednání paní Ivany Šimkové bylo vždy nesmírně prijemné, přátelské a profesionální. Ještě jednou vřele doporučuji servis a práci paní Ivany Šimkové.
Manželé Jelenovi
prodávající
Paní Šimková nám prodávala byt v Zeleném údolí, byt byl velmi dobře prezentován, paní Šimková měla klíče od naší nemovitosti a představila nám až reálného kupujícího. S jejími službami jsme byli maximálně spokojeni. Také víme, že byt novému majiteli ihned pronajala. Pokud hodláte prodat byt, spolupráci s paní Šimkovou vám můžeme doporučit.
Miroslava Cermanová
zástupce majitele nájemního domu
S paní Šimkovou Ivanou spolupracuji jižněkolik let při pronájmu bytů v našem nájemním domě. Vždy profesionálně připraví prezentaci bytu, je spolehlivá u umí jednat s lidmi. Vždy mi doporučila vhodného nájemníka české nebo jiné národnosti. Její služby doporučuji.
Pavel Pollak
správce nemovitostí
S paní Šimkovou spolupracuji již několik let. Její výsledky týkající se vyhledávaní nájemců hovoří sami o sobě. Paní Šimková nám přivedla mnoho zájemců a mnoho z nich se stali našimi nájemci. Líbí se mi její profesionální přístup a houževnatost.
Lea Březinová
majitelka domu
Paní šimková Ivana mi před lety vyhledala advokátní společnost, která má u mne sídlo společnosti a já jsem moc ráda, že takové nájemníky mám v domě. Tento rok pro mne zprostředkovala nové nájemce z oblasti pojišťovnictví. Když se mi uvolnily obchodní prostory ani chvíli jsem nezaváhala, komu zavolat, aby mi s nájmem pomohl, byla to paní Šimková, na kterou je vždy spolehnutí, je aktivní, jedná profesionálně a přitom mile, umí vést jednání ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Realitní služby paní Šimkové doporučuji a přeji jí mnoho úspěchů.

Spojte se se mnou a naplánujte si další realitní transakci

Compare Listings